Właściwości tynku akrylowego, oferowanego przez przedsiębiorstwo GREINPLAST

Solidne tynki do robienia elewacji zewnętrznych oferuje marka GREINPLAST. Tynki akrylowe mają specjalne właściwości, pozwalające na uzyskanie jak najlepszych wyników. Wszystkie tynk akrylowy można bez problem nakładać. Tynk powstały na bazie innowacyjnych technik będzie nadawać się do położenia na dowolnych podłożach mineralnych: betonie, tynku cementowym, tynku cementowo – wapiennym, wapienno – cementowym, wapiennym oraz pozostałych.

Tynk akrylowy można nakładać po dwudziestu ośmiu dniach od ułożenia podłoża. W dodatku ten rodzaj tynku świetnie sprawdzi się jako wyprawa tynkarska na warstwach zbrojonych siatką w systemach ociepleń GREINPLAST, po minimum 3 dniach od ich zrobienia. Podany produkt to integralny element zestawu wyrobów w systemach ociepleń GREINPLAST EPS i EPS – ETA. Paleta barw została udostępniona przez wytwórcę i można się z nią zapoznać na stronie internetowej.

Jeżeli kupujący mają takie życzenie, mogą być zrealizowane zlecenia indywidualne pod względem wybarwienia tynku. To daje pewność, że niezależnie od tego, jaką się przewidziało kolorystykę dla elewacji, można spodziewać się, że ze wsparciem danej firmy da się to pozyskać. Tynk akrylowy sprzedawany jest w opakowaniach 25 kg. Konsumenci zainteresowani jego kupnem mogą zapoznać się z prezentacją na stronie internetowej. Do ich wglądu pozostają także: karta techniczna, karta charakterystyki, świadectwo radiacyjne oraz atest systemu.

W przypadku jakichkolwiek zapytań można skontaktować się z obsługą klienta. Z uwagi na prędkość i łatwość aplikacji, tynk akrylowy stosuje się nad wyraz często. Opłaca się zdecydować na ten konkretny wyrób, aby mieć gwarancję imponującej jakości. Z uwagi na to, że w jego formule uwzględniona jest specjalna kombinacja środków biobójczych, ograniczony jest rozwój grzybów, glonów, mchów i porostów na powierzchni na jakiej taki typ tynku jest zamieszczony. Oznacza to, że nowoczesny tynk cienkowarstwowy może być nakładany w każdych okolicznościach.